دستگاه کلندر چاپ پارچه مدل f6017E

فروش دستگاه کلندر چاپ پارچه مدل F6017E

  دستگاه کلندر چاپ پارچه چیست ؟
در چاپ سابلیمیشن پس از انجام چاپ بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن عمل انتقال تصویر بر روی پارچه باید با استفاده از حرارت انجام پذیرد . جهت تولید این حرارت و کار انتقال تصویر بر روی پارچه از دستگاه  کلندر چاپ پارچه استفاده میشود.
نحوه کارکرد این دستگاه بدین صورت است که پارچه به همراه کاغذ چاپ شده داخل رولهای دستگاه وارد میشود این رولها توسط روغن داغ و هیتر های مخصوص آن گرم شده و با سرعت و دقت خاص خود انتقال تصویر را از طریق نمد مخصوص و گرم شده بر روی پارچه انجام می پذیرد

امکانات دستگاه

    برد دیجیتال دستگاه( با صفحه لمسی تنظیمات دستگاه به راحتی انجام میگیرد و خودتان میتوانید کدهای شروع و خاموش شدن را برای دستگاه مشخص کنید)
    این دستگاه به صورت خودکار روشن می شود و همچنین روند گرم کردن پیش از کار را انجام میدهد و به همچنین قابل تنظیم میباشد که به صورت خودکار نیزخاموش میشود این مزیت باعث صرفه جویی در نیروی کار و انرزی می شود که در نهایت به کم شدن هزینه ها برای استفاده کننده می انجامد
    این دستگاه با توجه به نیاز مشتری امکان تنظیم شدن روز و زمان برای روشن شدن را داراست
    غلطک اصلی این دستگاه از یک شاقول دقیق برای تمام کردن کار استفاده می کند این در حالی است که یک ترازهم در حال سنجیدن غلطک است تا از کوچکترین اشتباهی جلوگیری شود این کار بر جاذبه زمین غلبه می کند و از خرابی چاپ جلوگیری می کند.
    سیلندر دستگاه دو جداره می باشد که گرمای یک نواختی را تولید می کند
    مخزن سیلندر روی این دستگاه صافی در خود دارد که روغن را تصفیه می کند تا روغن رقیق و صاف به دستگاه برسد.
    این دستگاه دارای پرس پنوماتیک بادی می باشد که فشار بسیار بالایی دارد که موچب میشود پارچه های مختلف فشار یک نواختی داشته باشند که  پارچه ها با بهترین شکل با چاپ پوشیده شوند.
    دستگاه دارای سه ورودی 1 پارچه و لایه محافظ  2 ورودی کاغذ ترانسفر  3 کاغذ پشتیبان می باشد که هر سه این ورودی ها دارای چروک گیر می باشند.


 دستگاه چاپ پارچه

مدل F6017E قطر سیلندر 600mm
پاور 35KW عرض دستگاه 1700 mm
ولتاژ   3 فاز 380V زمان گرم شدن دستگاه 1 تا 2 ساعت
ابعاد دستگاه 4000mm*2730mm*1500mm سرعت انتقال در ساعت:  250 m
وزن دستگاه 2900kg    

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فتو بهمن در راستای فروش دستگاه های چاپ

Top