شرکت فتو بهمن یکی از بزرگترین تامین کننده های ملزومات چاپ حرارتی (سابلیمیشن) در ایران میباشد .
شروع فعالیت این شرکت از سال 1385 بوده و در این مدت با راه اندازی کارخانه کوتینگ اقدام به :کوتینگ انواع بشقاب ، کاشی ، تولید و کوتینگ انواع پازل و ام دی اف در سایزهای مختلف ، تولید موس پد ایرانی برای اولین بار و محصولات دیگرنموده و همچنین با راه اندازی تولیدی تی شرت اقدام به تولید انواع تی شرت های خام سابلیمیشن درسایزهای مختلف ، پیش بند نوزاد ، پرچم رومیزی ، کلاه و غیره نموده.
این شرکت با داشتن کادری مجرب اقدام به واردات و فروش دستگاه شش کاره ، هشت کاره ، دستگاه چاپ تی شرت ، دستگاه چاپ لیوان ، دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن نموده است و با خرید از فتوبهمن آموزش کامل چاپ حرارتی را بصورت کاملا تخصصی و رایگان فراگیرید.
شرکت فتو بهمن تولید کننده و عرضه کننده محصولات سابلیمیشن می باشد پس بدون نیاز به واسطه می توانید اقدام به تهیه اجناس از قبیل پرینتر و مواد خام چاپ سابلیمیشن از این شرکت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن (تهران در همان روز،شهرستان تا دو روز) برای شما ارسال گردد.
همین موضوع باعث جلب اعتماد بیش از 2000 مشتری دائم شرکت فتوبهمن شده است و این تعداد مشتری به دلیل تعهد و تولید محصولات جدید در هر ماه ، رو به افزایش است. فعالیت اصلی شرکت چاپ برروی لیوان، چاپ برروی تی شرت،چاپ پازل و فروش ملزومات چاپ حرارتی و دستگاه های چاپ سابلیمیشن می باشد. 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فتو بهمن در راستای فروش دستگاه های چاپ

Top